Запрошуємо відкрити для себе новий та унікальний літній наметовий дитячий табір «Моя Країна» на Шацьких озерах, у заповідній місцевості на березі озера. Ми створили табір, в якому відібрали краще для відпочинку дітей – єднання з природою, комфортні умови та цікава насичена програма для дітей віком 9-16 років.

Місцезнаходження

Місце розташування Дитячого табору «Моя Країна» – Шацькі озера. Всі чули про це унікальне місце, але досі не мають чіткого уявлення про прекрасну і дивовижну місцевість. Повною мірою відчути затишок можна віддалившись від шуму, створюваного натовпами відпочиваючих. Ми обрали цікаве місце для табору – берег озера, яке не поступається красою Світязю та має переваги завдяки чистій воді, екологічному середовищу, наявності хвойних лісів і відсутності забруднюючих джерел.

Розміщення, умови, харчування

Проживання у сучасних комфортних наметах по 3-4 особи однієї статі, всі намети розташовані на спеціально сконструйованих дерев’яних настилах, що забезпечує природну вентиляцію та виключає затікання води. Намети двошарові з великим тамбуром для зберігання речей, в них зручно, тепло та затишно.

Територія  патрулюється силами працівників охоронного агентства , які мають відповідні повноваження. Лікар  цілодобово знаходиться поруч з дітьми, харчування та фізіологічні особливості дітей завжди в полі зору медичного працівника табору. На період відпочинку усі діти застраховані.

Інфраструктура табору дозволяє реалізовувати тематичні програми різного напрямку – футбольне та волейбольне поля, лучний та снайпінговий тири, кузня, гончарна майстерня, велика крита їдальня, обладнаний піщаний пляж,  зони відпочинку. Завдяки безперебійному водопостачанню та екологічним технологіям підігріву води, діти мають можливість регулярно приймати теплий душ, також на території обладнані туалети.

У дитячому таборі 5-разове збалансоване харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. Приготування проходить на території шкільної кухні, куди щодня привозяться свіжі продукти. Розробку меню та процес приготування їжі координують професійні кухарі, згідно санітарних та технологічних норм.

З дітьми працюють досвідчені інструктори з туризму та бойових мистецтв, керівники творчих майстерень, музиканти, тренери зі спорту та плавання. Більшість з них працюють з нами вже не перший рік. Загалом, у таборі працює 15 осіб персоналу, які забезпечують відпочинок 35 дітей.

У таборі відсутні гаджети, діти не користуються мобільними телефонами, а для зв’язку дається лише одна година на день, також батьки мають номер телефону керівництва та лікаря для координації у будь який час. Це чудова можливість відпочити від інтернету, телефонів і компютерів.

Програма

 • Основи самозахисту
 • Стрільба з луків та снайпінг
 • Театр тіней
 • Майстер-класи з гончарства, лялькарства, миловаріння, малювання по склу
 • Орієнтування на місцевості, походи, збирання трав та ягід
 • Квести, спортивні заняття (футбол, волейбол, настільні ігри та інше)
 • Медична підготовка
 • Плавання в озері, човнова справа, риболовля
 • Вечірні бесіди біля багаття
 • Перегляд та обговорення історично-патріотичних фільмів
 • Лекції

19.07 – 28.07 – 4300 грн
28.07 – 06.08 – 4300 грн

Існують знижки для учасників попереднього року, для дітей добровольців АТО, дітей з однієї сім’ї та при бронюванні на декілька заїздів. Знижки не сумуються.

Ми обрали липень місяць для усіх заїздів, щоб діти змогли якомога більше насолодитися чарівними хвилями Шацьких озер!

Дивовижна природа, з якою досягається душевна гармонія, сприятливо впливає на нервову систему, і додому діти повертаються справді відпочилими і готовими до подальшого навчання.

Фото та відгуки можете переглянути на сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/moyakrayina